Čeština
Konzultace zdarma

Realizované projekty - Augmented Reality

Firmy si od nás nechávají zpracovat mnoho různých produktů. Obecně se AR hodí nejvíce pro firmy s objemnějšími produkty, které si člověk těžko představí ve vlastním prostoru. S AR si potenciální zákazník jednoduše promítne produkt v reálné velikosti, což silně usnadňuje výběr produktu. Povšimněte si také detailů, které námi zpracované produkty mají - zákazník si jednoduše, ze všech stran, prohlédne produkt v maximální kvalitě.

Rozšířená Realita pro český e-shop AHProfi.cz

rozsirena_realita_ahprofi

AHProfi se může pyšnit tím, že jako první e-shop na CZ trhu nasadil rozšířenou realitu do popisku svých produktů. Rozšířená realita dramaticky zvyšuje konverzní poměr, jelikož potenciální zákazníci často váhají, zda se jim, např. dílenský stůl nebo dílenský vozík, vejdou do předvybraného prostoru. Tímto prostorem může být garáž, dílna nebo montážní vůz. Díky našemu řešení Mazing WebAR jsme měli možnost vytvořit 3D modely z produktových fotografií, které nám AHProfi poskytlo. Už jen to, že zákazníkům nabízíme 360 stupňový pohled na tak robustní produkt jako je dílenský vozík, usnadňujeme výběr a zlepšujeme přívětivost e-shopu jako takového. Při prohlížení 3D modelu je již na zákazníkovi, jestli klikne a zobrazí si produkt v jeho prostoru. Je důležité zmínit, že pro rozšířenou realitu Mazing WebAR není potřeba žádné aplikace. Produkty vkládáme na AHProfi.cz pomocí iFrame, což je klasická součást HTML kódu. 

 

Rozšířená Realita pro vířivky AIDA

rozsirena_realita_virivky_aida 

Díky nám si zákazníci AIDA WHIRLPOOLS mohou v pohodlí svého domova promítnout tento produkt na jejich terasu, zahradu anebo třeba do sklepního wellness. Díky kvalitnímu softwaru, na kterém AR běží, si zákazníci mohou vychutnat detaily této vířivky dokonce v několika barvách a reálné velikosti. Tento efekt je tzv. "steroid" pro konverzní poměr této firmy a my jsme rádi, že jsme mohli asistovat s navýšením prodejů a uživatelské přivětivosti webu AIDA. 

Rozšířená Realita pro kancelářský nábytek YAASA

rozsirena_realita_stoly_yaasa

Pro firmu YAASA jsme v kooperaci s firmou MAZING připravili 3D model a AR jejich kancelářského nábytku. YAASA prodává velmi inovativní produkty, které si také zaslouží inovativní prezentaci produktů. Aby se společnost ještě více odlišila od konkurence, nabízí nyní možnost vyzkoušet si stoly ve vlastní kanceláři pomocí rozšířené reality (AR). 

Mnoho zákazníků si jen těžko dokáže představit, jak jim stůl padne velikostí a designem. S řešením MAZING WebAR mohou potenciální zákazníci vyzkoušet celý sortiment během několika minut. YAASA tak pomáhá při rozhodování o nákupu a zvyšuje spokojenost zákazníků.

Privátní sauna v Rozšířené Realitě

AR_sauna_rozsirena_realita_brand_elevator

Vhodně prezentovat kvalitní sauny a infrakabiny výzva. Běžné fotografie prostě nestačí k tomu, aby zákazník získal pocit kvality. 360° pohled přímo na webu zákazníka okamžitě zaujme a infrakabiny také adekvátně zobrazí. Ještě větší výhodou je však zobrazení sauny ve vlastním pokoji. Jedním kliknutím se otevře software Rozšířené Reality a zákazníci mohou testovat modely na svých vlastních čtyřech stěnách.

Sauny prezentované v AR usnadňují zákazníkům rozhodování o nákupu a zvyšují konverní poměr. Prodejci navíc mohou řešení prezentovat prakticky v nejvyšší možné kvalitě a originální velikosti při přímém prodeji nebo na veletrzích, což šetří náklady na prodej. Rozšířená realita je velmi efektivní prodejní nástroj zejména pro wellness průmysl, který šetří čas i peníze.

Vířivka v Rozšířené Realitě

Stylová lampa v AR

Zahradní Gril v Rozšířené Realitě 

Masážní křeslo v Rozšířené Realitě 

Děkujeme, že jste se dočetli až sem.  Rádi bychom vám tímto nabídli konzultaci zdarma. Využijte našeho kontaktního formuláře, ozveme se vám :)

* Povinné položky

* Povinné položky

Napište nám

Přednášíme

Zjistit více

Spolupracujeme s těmito firmami

Zobrazit všechny reference