Čeština
Konzultace zdarma

Audit SEO stavu webu

Co znamená SEO?  

SEO (Search Engine Optimization) není žádná věda - přečtěte si náš článek ZDE. Ve zkratce se jedná o proces nastavení vašeho webu pro získání co nejvyšších pozic ve vyhledávacích výsledcích nebo-li v organice. Nastavením se myslí to, jaký obsah na webu máte a jak máte web postavený (technické SEO). Cílem SEO je neustálé zvyšování počtu návštěv webu.

K čemu slouží SEO audit? 

SEO audit je nezbytným nástrojem pro všechny podnikatele, kteří nemají vlastního experta na SEO. Díky audit zjistíte, jaké máte na webu chyby a kde je prostor pro zlepšení. Náš tým audit připravuje tak, abyste navrhované změny mohli zapracovávat i vy samy, což dramaticky snižuje náklady na SEO. 

Jak probíhá SEO audit? Co je k tomu potřeba?

K sestavení SEO auditu nepotřebujeme přístupy do vašeho webu nebo e-shopu. Bohatě nám postačí přístup do Google Search Console a Google Analytics. Zbytek informací si zjistíme díky placeným nástrojům atp. Zbytek informací pro sestavení relevantního doporučení vyplyne ze schůzky, během které si vás pečlivě vyzpovídáme. 

brandelevator_seo_audit

Děkujeme, že jste se dočetli až sem.  Rádi bychom vám tímto nabídli konzultaci zdarma. Využijte našeho kontaktního formuláře, ozveme se vám :)

* Povinné položky

* Povinné položky

Napište nám

Přednášíme

Zjistit více

Spolupracujeme s těmito firmami

Zobrazit všechny reference