Čeština
Konzultace zdarma

Audit PPC kampaní

Audit PPC kampaní

Audit PPC kampaní je důkladná analýza vašich stávajících PPC kampaní, která poskytuje přehled o jejich efektivitě a identifikuje oblasti, ve kterých je možné dosáhnout vylepšení.

Naši specialisté se zaměří na klíčové faktory, které ovlivňují výkon vašich PPC kampaní.

Demo Img 1

Během auditu PPC kampaní provedeme následující analýzy a opatření:

 

  1. Klíčová slova a reklamní sestavy: Zhodnotíme vaše klíčová slova a jejich relevanci ve vztahu k vašim produkům, službám a cílovému publiku. Analyzujeme vaše reklamní sestavy a navrhneme optimální strukturu kampaní, která zajistí efektivní rozložení reklamního rozpočtu.

  2. Reklamní texty a kreativa: Provedeme posouzení vašich reklamních textů a vizuálních prvků, abychom zjistili, zda jsou atraktivní, relevantní a zda přesně komunikují vaše konkurenční výhody. Navrhneme zlepšení, která pomohou zvýšit vaše hlavní metriky.

  3. Cílové stránky: Posoudíme kvalitu a relevantnost vašich cílových stránek. Zkontrolujeme, zda jsou optimalizované pro mobilní zařízení a zda poskytují uživatelům jasný a přesvědčivý obsah. Navrhneme vylepšení, která maximalizují konverzní poměr a PNO.

  4. Nastavení kampaně: Provedeme důkladnou analýzu vašeho nastavení PPC kampaní, jako jsou geografické cílení, časová plánování, nastavení rozpočtu a další. 

  5. Analýza konkurence: Provedeme porovnání vaší PPC strategie s konkurencí, abychom identifikovali příležitosti a získali pochopení konkurenčního prostředí. Na základě toho navrhneme strategii, která vám umožní vytěžit maximum z vašeho PPC investičního výkonu.

 

Výsledkem našeho auditu PPC kampaní bude komplexní zpráva s doporučeními pro optimalizaci a zlepšení vašich PPC kampaní. Budete mít jasný přehled o tom, jak maximalizovat výkon vašich investic do PPC a dosáhnout lepších výsledků ve formě zvýšené návštěvnosti, konverzí a ROI.

 

Pro klienty, kteří již PPC reklamy využívají, doporučujeme nechat udělat audit, neboli důkladnou kontrolu PPC kampaní, jelikož PPC není zajetý obor a každý rok se trendy v nastavení mění. Tímto bezplatným auditem můžete objevit slabá místa, na kterých vaše firma / e-shop tratí. Stručnější audit kampaní nabízíme zdarma včetně konzultace. Jsme si jisti, že nějaká slabá místa ve vašem online marketingovém mixu objevíme.


 

Děkujeme, že jste se dočetli až sem.  Rádi bychom vám tímto nabídli konzultaci zdarma. Využijte našeho kontaktního formuláře, ozveme se vám :)

* Povinné položky

* Povinné položky

Napište nám

Přednášíme

Zjistit více

Spolupracujeme s těmito firmami

Zobrazit všechny reference