Čeština
Konzultace zdarma

Sociální sítě

Kdo by dnes netrávil alespoň pár minut denně na Facebooku, je to přeci standard, omrknout, co sdílejí přátelé a stránky, které sledujeme. Podle webu statista.com měl Facebook v prvním kvartále 2021 přes 1,88 miliardy aktivních uživatelů, z čehož ale neprofituje pouze Facebook. Velmi z toho profitují i firmy, které na Facebooku propagují své produkty či služby.

Demo Img 1

Proč inzerovat s námi?

My máme s Facebookem přes 5 let zkušeností, ale ne s projížděním příspěvků! Naše kampaně spravujeme v rozhrazní Business Manager, odkud dokážeme efektivně zacílit i třeba Stories na Instagramu. Facebook ale používáme nejen pro produktové kampaně. Budujeme zároveň povědomí značek, které chtějí lidem oznámit, že existují a že mají mnoho konkurenčních výhod. Na Facebooku jsme utratili statisíce a nebojíme se říct, že z něj dokážeme vymáčknout maximum. 

Tvorba obsahu na sociálních sítích 

Co to znamená? 

Tvoříme poutavé příspěvky, které osloví vaše potenciální zákazníky. Díky PPC kampaním na Facebooku nebo Instagramu lze pomocí kvalitního obsahu velmi efektivně zvyšovat počet návštěvníků, povědomí o značce a zároveň tržby. Tvorba obsahu na sociálních sítích bohužel není pouze o vyfocení produktu, což my víme, a podle posledních trendů se snažíme reaktivovat vaše potenciální i stávající zákazníky. 


 

Děkujeme, že jste se dočetli až sem.  Rádi bychom vám tímto nabídli konzultaci zdarma. Využijte našeho kontaktního formuláře, ozveme se vám :)

* Povinné položky

* Povinné položky

Napište nám

Facebook PPC kampaně + Instagram

Demo Img 1

Přednášíme

Zjistit více

Spolupracujeme s těmito firmami

Zobrazit všechny reference