Čeština
Konzultace zdarma

Náš tým

Podívejte se, s kým budete řešit svůj úspěch. Jsme profesionálové v oboru.

Společně krotíme vše od reklam přes grafiku a weby až po SEO. Přijímáme výzvy a vymýšlíme řešení. Chápeme klientské priority. 

Makáme a netvrdíme klientům nereálné věci. Platíte si nás, abychom vám pomohli najít cestu k ziskům. Proto vám řekneme, co bude fungovat a co radši nedělat.

Jsme správně nadupané marketingovo-webové combo o 10 zajímavých a sehraných lidech. Těšíme se na spolupráci! 

Jan P.

Zakladatel a kapitán lodi jménem Brand Elevator v marketingovém vesmíru. Miluje čísla a čísla milují jeho. Vizionář a neúnavný tahoun.  

Demo Img 1
Demo Img 1

Lucka V.

SEO padawan a první důstojnice v SEO klanu. Mluví jedině v klíčových slovech, ale jak! Vládne také fotkou, grafikou a textem.

Pavel J.

SEO ninja a zakladatel SEO klanu pod vlajkou Brand Elevator. Vyvinul strategii zvanou M.O.P., s jejíž pomocí v budoucnu ovládnete Google.

Demo Img 1
Demo Img 1

Petra M.

Mistryně psaného slova. Ctitelka bezchybného pravopisu, dokonalé gramatiky a precizní stylistiky. Míří přímo do černého. A trefuje se do něj.

Radek S.

Čaroděj vysokého stupně grafického a vizuálního zasvěcení. Specializuje se na vytváření poutavých světů a prostředí pro weby a e-shopy.

Demo Img 1
Demo Img 1

Lucka B.

Z obyčejných řádků kódu dokáže vykouzlit funkční a elegantní e-shopová řešení. Její dotek promění každý web v jedinečný klenot.

Kristina S.

Brilantně ovládá alchymii správné reklamy. Když potřebujete rychle a účinně krotit PPC kampaně, není povolanější osoby. Zvýší vaše prodeje a konkurenty srazí na kolena. 

Demo Img 1
Demo Img 1

Janna S.

Podniká dobrodružné výpravy do kreativních grafických prostředí, kde chytá do sítí loga a další komponenty z mozaiky firemní identity. Dokonale rozumí svému řemeslu.

David V.

Jsou vám české kopce a rybníky už malé? Potom nastává jeho čas. Ladně vás převeze do mezinárodních jezer zajímavého businessu. Ostřílený veterán, který ví, co a jak, když to chcete v zahraničí pořádně obchodně roztočit.

Demo Img 1
Demo Img 1

Kateřina B.

Na lusknutí prstů generuje lavinu konverzí díky promyšlené sadě reklam v placených kampaních. Má smrtící cit pro detail.

Přednášíme

Zjistit více

Spolupracujeme s těmito firmami

Zobrazit všechny reference