Čeština
Konzultace zdarma

Analýza klíčových slov pro weby a e-shopy

Analýzou klíčových slov se myslí soupis všech výrazů, které mohou vaši potenciální zákazníci vyhledávat ve spojení s vámi nabízenými produkty nebo službami. Pro výkonné SEO je tato analýza naprostou nezbytností. Jedná se o hloubkovou rešerši všech možných spojení, které se vztahujou k vaší firmě. Na základě tohoto dokumentu se buduje obsahová strategie, která se poté přemění v obsah na vašem webu. Souběžně se analýza používá do PPC reklam, kde slouží jako relevantní podklad pro PPC specialistu, který tvoří reklamy tak, aby k vám na web přitáhl co nejvíce relevantní návštěvnosti. analyza_klicovych_slov_brandelevator

Pro koho je tato SEO analýza určená? 

Analýzu klíčových slov doporučujeme udělat jak pro začínající weby / e-shopy, tak i pro již zaběhlé domény. Analýzou zjistíme různé krátké i dlouhé vyhledávací dotazy, které vaši potenciální zákazníci hledají. Pokud tyto vyhledávací dotazy nemáte zohledněné ve vaší obsahové strategii, tak může dojít k tomu, že váš potenciální zákazník skončí na webu konkurence. A to je škoda, ne?:) 

Jak vám analýza vyhledávacích dotazů pomůže? 

Pomůže vám hlavně v tom, že si ujasníte, jaké texty na webu potřebujete. Často klienti nabízejí perfektní služby, které i lidé hledají, ale jelikož mají špatné SEO, tak je nikdo nenajde. Analýza klíčových slov je skvělý základ pro tvorbu jakéhokoliv webu, ale nejen to. Díky klíčovce jsou také daleko jednodušší PPC reklamy, jelikož tato analýza lze použít jako pevný základ vyhledávacích kampaní v Googlu a Seznamu. 

Kolik "klíčovka" stojí? 

Nacenění je vždy invididuální, jelikož každá firma má různé služby, kategorie na webu a také cílovou skupinu. Většinou pohybujeme od 10 do 35 hodin náročnosti, hodinová sazba je zmíněná v našem ceníku. Tyto hodiny tráví zkušený specialista v ověřených nástrojích, ze kterých si "vyzobává" ty nejpotřebnější data. 

Hlavní výhody analýzy klíčových slov

  • analyza_klicovych_slov_brand_elevator_seozákladní materiál každého úspěšného webu

  • vyšší tržby díky vyšší návštěvnosti 

  • vyšší konverzní poměr

  • výkonnější PPC reklamy 

  • kvalitnější marketingové texty 

  • lepší orientace na webu pro vaše zákazníky

* Povinné položky

* Povinné položky

Napište nám

Přednášíme

Zjistit více

Spolupracujeme s těmito firmami

Zobrazit všechny reference