Čeština
Konzultace zdarma

Audit SEO stavu webu

Co znamená SEO?

SEO (Search Engine Optimization) není žádná věda - přečtěte si náš článek ZDE. Ve zkratce se jedná o proces nastavení vašeho webu pro získání co nejvyšších pozic ve vyhledávacích výsledcích nebo-li v organice. Nastavením se myslí to, jaký obsah na webu máte a jak máte web postavený (technické SEO).

Cílem SEO je neustálé zvyšování počtu návštěv webu.

Demo Img 1

K čemu slouží SEO audit? 

SEO audit je nezbytným nástrojem pro všechny podnikatele, kteří nemají vlastního experta na SEO. Díky audit zjistíte, jaké máte na webu chyby a kde je prostor pro zlepšení.

Náš tým audit připravuje tak, abyste navrhované změny mohli zapracovávat i vy samy, což dramaticky snižuje náklady na SEO. 

 

Jak probíhá SEO audit? Co je k tomu potřeba?

K sestavení SEO auditu nepotřebujeme přístupy do vašeho webu nebo e-shopu. Bohatě nám postačí přístup do Google Search Console a Google Analytics. Zbytek informací si zjistíme díky placeným nástrojům atp. Zbytek informací pro sestavení relevantního doporučení vyplyne ze schůzky, během které si vás pečlivě vyzpovídáme. 

 

 

Děkujeme, že jste se dočetli až sem.  Rádi bychom vám tímto nabídli konzultaci zdarma. Využijte našeho kontaktního formuláře, ozveme se vám :)

* Povinné položky

* Povinné položky

Napište nám

Přednášíme

Zjistit více

Spolupracujeme s těmito firmami

Zobrazit všechny reference